Канапки на святковий стіл – 30 оригінальних рецептів бутербродів
Спробуйте 30 рецептів канапок з грінок на день народження, Новий рік, весілля, для фуршету чи козацького столу. Пропонуємо оригінальне меню святкових бутербродів з ковбасою, ікрою, ківі, з червоної риби, сиру та часнику, оселедцем, помідорами та з чорного хліба на святковий стіл. Смачні рецепти та оформлення канапе з фото.
Малесенькі бутерброди на один «укус» можна брати просто руками, а можна настромити на шпажку. Головне – вдало підібраний букетик смаків. Пропонуємо 30 фоторецептів канапок для тих, хто не тільки не любить готувати, а й лінується багато читати.
Як зробити оригінальні канапки? Холодні закуски на шпажках, це бомбезний варіант для гостей на будь-який стіл: буденний чи святковий. Це може бути день народження, або просто діловий фуршет.
Саме слово «канапе» у перекладі з французької означає «скибочку підсмаженого хліба з якою-небудь закускою». Як правило, ширина і довжина шматочка хліба – основи для канапе – не перевищує 3-5 см. І те, що на ньому може поміститися, – настільки різноманітне, що перерахувати навіть тисячну частину варіантів канапе – справа марна і невдячна.
Спробуйте, рецепт гарячих бутербродів для чоловічого сніданку.
Рецепти бутербродів на святковий стіл
Готують канапе переважно для святкового столу, адже вони дуже елегантно виглядають. А маленький розмір канапе дозволяє використовувати навіть делікатесні продукти. Бутерброди – чудовий перекус не лише для дорослих, а й для дітей. Шматочок бородинського хліба з маслом та сиром, чудове доповнення до сніданку школярам.
Радимо також прочитати про те, звідки походять бутерброди, сендвічі й канапки.
Невеликі закусочні бутербродики, як правило, нанизані на красиві різнокольорові шпажки, за які їх зручно брати і цілими класти в рот. Цю закуску сьогодні можна побачити на різних заходах досить часто, та й на домашніх святах вона теж популярна. Гарне оформлення страви і правильне поєднання компонентів, допоможе швидко приготувати ідеальний фуршет на святковий стіл. Тут можна повністю експериментувати, імпровізація лише вітається!
21 рецепт найцікавіших та найнесподіваніших бутербродів – ТУТ.
Приготування канапе не вимагає особливих умінь, головне – вдало поєднувати продукти. Крім цього, рецепти канапе часто містять різні паштети, пасти і соуси, які надають їм особливого смаку й оригінального вигляду, особливо смакує печінковий паштет з крекером. Ще можна зробити паштет зі шпротів, збивши їх в блендері і намастивши на шматочок свіжого хліба. Часто такі бутерброди прикрашають шматочком лимона та гілочкою кропу або петрушки.
Яким має бути літній перекус – щоб і смачно, і корисно – дізнавайтеся ТУТ.
Маленькі бутерброди канапе зазвичай роблять вагою не більше 50-80г, викладаючи на обсмажені шматочки білого або чорного хліба різні пасти з продуктів або дуже тонко порізані продукти. Зазвичай, канапе дуже подобається дітям. Дитячі закуски, повинні мати оригінальний вигляд, з різноманітним оформлення, щоб було цікаво їх смакувати.
Цікавий рецепт вишуканих фігурних бутербродів.
Деякі кухарі будують багатоповерхові башточки з декількох сортів шинки, сиру і ковбаси, скріплюючи конструкцію зубочисткою, а увінчують конструкцію оливкою або лимончиком. Дехто будує не в висоту, а в ширину, створюючи композиції на площині, розташовуючи на хлібному фундаменті цілі пейзажі з крему, паштету або мусу.
Рецепт бутербродного масла. Це так смачно і оригінально!
Приготування канапе хоч і вимагає часу (зазвичай канапе готують відразу кілька десятків штук), але дуже приємна. Це творчий процес, близький до мистецтва – оформити такі бутерброди можна дуже красиво й вишукано. Варіантів, звісно ж, украй багато, а ми розповімо про тридцять найпростіших і найцікавіших. Ви, власноруч можете придумати нові канапе, поєднуючи улюблені продукти. Все що вам потрібно — лише фантазія та бажання.
Усе геніальне – просте: гарячі бутерброди з картопляним пюре!
Чудово смакують канапе з ікрою та червоною рибою, канапе з оселедцем та креветками, канапе з шинкою та ковбасою. Можна й на ароматну скибочку хліба, покласти трішки ікри або шматочок червоної риби, навіть нічим не намастивши — вийде теж дуже смачно. А намазувати можна будь-чим, від звичайного масла, до вершкового сиру або оригінального соусу, якийприготуєте в домашніх умовах.
Хто сказав, що бутерброди готують тільки на хлібі? Приготуйте бутербродні вафлі!
Надзвичайно вдалим доповненням до рибних чи м’ясних елементів у канапе слугують шматочки свіжих овочів. А якщо зробити фігурне канапе, краєм гострого ножа або за допомогою металевої форми для печива, та злегка обсмажити хліб на сухій сковорідці, ваші гості будуть лише в захваті. Святкові канапки – ідеальний варіант, показати свої творчі здібності, навіть новачкам. До того ж, готуються на швидку руку.
Рецепт ароматного бутербродного м’яса. Смакота!
У переважній більшості рецептів канапе використовується твердий сир. І не даремно, адже його смак чудово розкриває і доповнює багатошарову палітру. А як же обійтися без масла? Особливо смакуватиме лососеве масло, його з легкістю можна приготувати і в домашніх умовах. Для цього, потрібно змішати 120 г солоної риби, 200 г вершкового масла або сиру “Філадельфія” та дрібно нарізану зелень.
Не знаєте, що приготувати у далеку дорогу? Відкривайте і читайте!
Замість хліба для канапе чудово підходить несолодке печиво, зокрема крекер невеликої форми. Закуски на крекері, теж дуже популярні та смачні. З допомогою такого способу, можна урізноманітнювати смак закуски, обираючи солоний, прісний , з цибулею чи сиром крекер.
Чізбургер із овочами – це смачно, вишукано і корисно!
Іноді до складу канапок взагалі не входять борошняні елементи. Такі бутербродики – просто знахідка для тих, хто на дієті. Можна проколоти шпажками шматочок сиру, оливки та помідор чері, або будь-що інше. А можна й приготувати солодкі канапе, з’єднайте синій та зелений виноград з шматочками банана.
Маєте проблеми зі школярем-вередою? Варіанти корисних і смачних дитячих сніданків – ТУТ.
Вважається, що винайшли міні-бутерброди в кінці ХІХ століття італійські кухарі, спеціально для офіційних прийомів. Назва, що походить від французького «canape», до появи цієї страви позначало предмет меблів. Так називався невеликий диванчик з цінних порід дерева, стиль якого був придуманий за часів Людовика XV.
Сьогодні ж слово канапе асоціюється у більшості людей саме з міні-бутербродами, а про те, що спочатку це назва відносилася до предмета меблів, знають небагато. А все тому, що корні йдуть з Стародавньої Греції, де це слово означало ложе. Через століття воно перекочувало у французьку мову. Чому ж тоді ці смаколики отримали таку назву? А все тому, що комусь закуски на шпажках, показалися схожими на французький диван.