Здивувати й нагодувати: 9 незвичайних ресторанів світу

Щоб витримати жорстку конкуренцію, ресторатори повинні вражати як кулінарними можливостями, так і дизайном самого приміщення, вигадувати щось цікаве, нове, а подекуди й екстремальне. У світі існують неординарні ресторани, від яких просто дух перехоплює. Представляємо вам 9 найбільш незвичайних ресторанів, які варті уваги.


Ресторан на дереві Yellow Tree House 

Цікавий заклад відкрився у Новій Зеландії. Це романтичний ресторан, який розмістився на самісінькому дереві, а точніше – секвої. Знаходиться він на висоті 10.4 метрів над землею. Ззовні ресторан схожий на кокон метелика, який розплівся навколо дерева. Одночасно в ресторані можуть перебувати 18 гостей та обслуговуючий персонал. Власники стверджують, що на створення такого дива їх надихнула сама природа.

ресторан на дереві

Ресторанний бізнес: як залучити й утримати відвідувачів

Сніданок в небі Dinner In The Sky

Хочете чогось екстремального? Тоді вам потрібно завітати в цей особливий заклад. Спеціальний кран підіймає конструкцію ресторану на 50 метрів над землею. Гостей захищають чотирма ременями безпеки. У ресторані можуть знаходитись 22 відвідувача та обслуговуючий персонал. Довжина столу становить 9 метрів, ширина 5 метрів, а важить це все диво 6 тонн. А ще кран підіймає окрему конструкцію з музикантами. Сам ресторан створений у Бельгії, але завдяки своїй мобільності він доступний у багатьох інших містах Європи.

сніданок в небі

Про київський ресторан, у якому все догори ногами – читайте ТУТ

Сніговий будиночок LumiLinna SnowCastle

У невеличкому фінському містечку розташувався найбільший сніговий замок – LumiLinna SnowCastle. Кожного року там будується з льоду ресторан та готель, і кожного року він різний за пропорціями і дизайном. Сніг використовується не простий, а з морської води, тому що він не такий крихкий. Ресторан прикрашений яскравою підсвіткою і може розмістити 180 гостей.

ресторан з льоду

17 правил ресторанного етикету, які соромно не знати

Ресторан у теплиці De Kas

Напевно, єдиний ресторан у світі, який знаходиться в теплиці, яка функціонує. Знаходиться він на околиці Амстердама. Власник придбав приміщення за символічну суму – 1 євро і зробив популярний ресторан. Гості закладу мають можливість скуштувати овочі та фрукти які ростуть просто біля їхніх столиків.

ресторан в теплиці

Про перший підводний ресторан у світі читайте ТУТ

Совине кафе The Owl Cafe

У Японії відкрили кафе, де відвідувачі мають можливість погладити сову і навіть узяти її на руки. Люди стоять у черзі з самого ранку, щоб випити філіжанку кави. Щоб не налякати птахів, до закладу пускають не не так багато людей. Персонал відразу попереджає, як потрібно себе поводити із совами, тому що роздратувавши птаха, можна отримати серйозні травми.

совине кафе1

Запам’ятайте 9 ознак поганого ресторану

Високогірний ресторан Chacaltaya ski resort Cordillera

Ресторан розташувався на лижному курорті в Болівії. Але дістатися до нього можуть не всі, тому що знаходиться він на висоті 5340 метрів над рівнем моря. Основні клієнти закладу – лижники, адже необхідно мати відповідний рівень підготовки, щоб його відвідати.

ресторан в горах

Топ-5 найдорожчих ресторанів України

Захоплива панорама 1-Altitude

Ресторан знаходиться в Сінгапурі та розмістився на найвищій точці міста 282 метри над рівнем моря. Заклад славиться своїми вечірками з найвідомішими діджеями та найбільшою винною картою в країні. Але головною родзинкою закладу є панорама, яка відкривається на місто.

ресторан в сінгапурі

Прочитайте також про ресторан, що розмістився на Ейфелевій вежі

Найвищий ресторан At.mosphere

Найвищий у світі ресторан який занесли в Книгу рекордів Гіннеса розташований у ОАЄ, а саме в місті Дубай. Ресторан знаходиться на 122 поверсі, це 422 метри над землею. Щоб дістатися до нього, гостям пропонують окремий ліфт спеціально до ресторану. Заклад може розмістити одночасно 210 осіб. Щоб пообідати в такому ресторані, потрібно завчасно (бажано за місяць) забронювати столик, так як відвідувачів дуже багато.

найвищий ресторан

Як правильно їсти в ресторані: мова ножа й виделки

Нью-Йоркський Asiate

Ресторан знаходиться в Нью-Йорку, на 35 поверсі готелю Mandarin Oriental. Окрім чудового інтер’єру та смачної кухні на відвідувачів чекає просто фантастична панорама міста. Саме цей ресторан найчастіше зустрічається у всіх американських фільмах, тому що краєвид відкривається і на хмарочоси, на центральний парк та маленькі вулички.

Нью-Йоркський Asiate

Секрети успіху найбагатшого ресторатора світу – ТУТ

Подорожуйте, відвідуйте цікаві заклади, куштуйте оригінальні страви та розповідайте про це в коментарях.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора