Київський ресторан, у якому все догори ногами

У перевернутому ресторані стеля знаходиться на підлозі, і навпаки – на стелі розміщені дошки, навіть ростуть у напільних горщиках квіти. Господарі в буквальному сенсі перевернули свій заклад з ніг на голову. Чого не зробиш, аби привернути увагу відвідувачів!


Будівля ресторану з казковою назвою «Кабачок на бачок» – найпомітніша не лише на вулиці Славгородській, на якій знаходиться. Дерев’яна хатинка, що лежить на власному даху, – унікальна на всю українську столицю.

кабачок на бочок

Про ресторан, у якому обідають на гойдалках, – читайте ТУТ.

Однак незвичайний дизайн ресторану не тільки зовні, але й усередині. Один із залів – це перевернутий дворик, де підлога – небесно-блакитна, а зі стелі «ростуть» дерева і кущі, навіть тече маленька річечка з місточком. Стіни в цьому залі прикрашають перевернуті звірята – мешканці незвичайного саду.

кабачок на бочок

Читайте: 9 ознак ресторану, який потрібно оминати десятою дорогою.

Господарі «Кабачка» створили у перевернутому ресторані «смачну казку для дітей і дорослих». Причому казок – кілька, всі веселі і одна на одну не подібні. Перша – про Єнота, який любить пиво. Друга – «Вісімдесят днів навколо світу». Третя – про загадкову країну «Джуманджі». Четверта – про життя на окремо взятого казкового «Грища». Тож привідкриємо чарівні дверці до кожної.

Єнот, що живе у пабі, харчується пивом і гострими закусками, без яких просто жити не може. А не отримуючи своїх законних кухля і горішків, починає бешкетувати: кусається, краде зі столиків, пристає до офіціанток. Про це відвідувачі «Кабачка» дізнаються з картинної галереї «З життя веселого Єнота», розміщеної на стінах пабу.

кабачок на бочок

Про тайський ресторан, у якому стоїть латексний Дід Мороз і бігають кролики.

Культову тварину намагаються всіляко задобрити: найсвіжішим пивом, якого тут завжди  вдосталь, холодними закусками і гарячими стравами: сосисками, биточками, яєчнею. На сервірування страв Єнот особливої ​​уваги не звертає, тому пивні фісташки, сирне асорті, рибні філе, м’ясні закуски, варені раки і бутерброди тут готують і подають дуже швидко, без зайвих церемоній.

Крім галереї та пива, в пабі «Єнот» розважитися можна виглядом з вікон, які зсередини зовсім не косі, а ідеально прямі.

кабачок на бочок

5 найдорожчих ресторанів України. Які вони? 

А от ресторан «Вісімдесят днів навколо світу» облаштований зовсім в іншому настрої. Він починається з дорожньої валізи та чорно-білих фотографій. Біля вхідних дверей стоять речі, в очікуванні господаря, який от-ось вийде з вітальні і закине їх у диліжанс. За дверима – клони Парфенона, дахи китайської містечка, Ейфелева вежа та інші мрії мандрівників. Пам’ятки не забороняється розглядати і брати до рук. Якщо наземні подорожі надто банальні для відвідувачів, вони можуть вирушити у морський круїз – споглядаючи акваріум з яскраво-синьою водою і дивовижними підводними мешканцями.

кабачок на бочок

Ресторан на два столи і вино через соску. Чули про такий?

Кухня в цій казці охоплює кулінарну класику шести регіонів: України, Росії, Грузії,  Франції, Італії, Латинської Америки. Росію представляють боярські млинці з лососем і червоною ікрою, осетрина по-ярославськи з хроном, пельмені сибірські, котлети пожарські.

Грузія – це салат «Кахетинський» з баранини з інжиром, суп харчо, річкова форель під горіховим соусом, долма, ікра заморська баклажанна. Франція запрошує салатом «Кале» з лососем і апельсином, жаб’ячими лапками «Марсель» у часниковому соусі, фуа-гра «Манго» під соусом «Мадера», качиною грудкою з полуницею та виноградом під ягідним соусом.

Італія манить салатами «Цезар», «Капрезе» з помідорами, салатом з морепродуктів, карпаччо з телятини, спагетті «Англіо», «Карбонара», медальйонами з телятини «по-ватиканськи».

Латинська Америка нагодує не менш загадковими делікатесами: мексиканським салатом з бобами і кукурудзяними качанами, перуанським супом з чорної квасолі, свининою «Карнітас» під апельсиновим соусом, курячими крильцями «Ель-фуегро» у вогненно-медовому соусі.

кабачок на бочок

Обід у ресторані на Ейфелевій вежі. Будете поряд – неодмінно зайдіть!

Для клієнтів до від 4-х до 13 років – дві останні казки: «Джуманджі» і таємниче «Горище». Починаючи з 9 години ранку дітей можна приводити на «Горище» і залишати там до 9 вечора під опікою гувернанток. Вашого кіндера будуть розважати, займати рухливими іграми, читанням, конструкторами, пазлами, переглядом улюблених мультиків і час від часу годувати. Меню мамочки можуть скласти самостійно, вручивши його в написаному вигляді гувернантці. Єдине, що навряд чи можливо в цьому своєрідному дитячому садку, – денний сон. Ліжка в тиху годину не передбачені (саме тому дітей до чотирьох років залишати не рекомендується).

кабачок на бочок

Про те, як грузинські ресторатори готують їжу під праскою. 

Втім, малечі тут явно буде не до сну. Кафе «Джуманджі» – це справжня дитяча автономія, куди дорослі заходять тільки через спеціальний вхід. Спеціальне меню, захоплюючі розваги та дитячі шоу, дитяча залізниця з поїздом, м’які іграшки, яскраві тропічні декорації. Тут часто відзначають дитячі дні народження з банкетами та цілими шоу-програмами. А іменинникам видають спеціальні паспорти, користуючись якими, можна легко отримати одну з іграшок.

кабачок на бочок

Ідеологом «архітектури догори ногами» можна вважати Денніса Оппенхейма, який колись побудував у Ванкувері каплицю шкереберть і назвав її «пристроєм для викорінення зла». Правда, до того, як влаштуватися в толерантний Канаді, цей провокаційний проект відомого креативника був відкинутий трьома містами: Лондоном, Нью-Йорком і Сеулом. Потихеньку-помаленьку мода і до України добралася. Перевернутий «Кабачок» збудували у 2010 році.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора