Що подарувати на Новий рік шеф-кухарю у 2021| Оригінальні ідеї

Не знаєте, що подарувати на Новий рік шеф-кухарю у 2021? Тоді, ви за адресою, адже ми підготували для вас оригінальні ідеї новорічних подарунків та наборів, які однозначно сподобаються кухареві. Пропонуємо корисні та тематичні варіанти. До речі, ці варіанти подарунків, будуть актуальні не лише на Новий рік, а й на день народження або професійне свято.

Професія кухаря, є одною з найважливіших, адже їжа завжди є необхідною для кожної людини. А зробити з простих продуктів – шедевр, під силу не кожному. Зазвичай, ці люди дуже відповідальні та творчі, які намагаються щоразу здивувати людей своїми вишуканими стравами. Саме тому, до вибору подарунка, потрібно підійти теж дуже відповідально.

Ідеї новорічних подарунків шеф-кухарю

Ідеї новорічних подарунків шеф-кухарю

Під час вибору подарунка, враховуйте певні фактори: спеціалізація, вік, стать та відносини. В останньому можуть виникнути проблеми, адже не дивлячись на професію кухаря, подарунки: колезі, другу, чоловікові, дружині або хлопцеві, можуть відрізнятись. І тому, щоб полегшити вибір, ми підготували такі варіанти подарунків, що підійдуть — кожному.

 1. Диспенсер (дозатор) для рідкого тіста або напоїв;
 2. Іменний китель або фартух, який повинен бути не лише стильний, а й з якісного та міцного матеріалу;
 3. Скретч-постер з національними стравами різних країн світу;
 4. Незвичний кухонний таймер;
 5. Іменний набір якісного посуду;
 6. Набір для барбекю;
 7. Металеве мило для усунення запахів ( що є не менш важливо в кулінарній сфері);
 8. Портативна плита;
 9. Планер, можна теж іменний;
 10. Ланч-бокс з підігрівом (краще, якщо він матиме оригінальний дизайн);
 11. Набір банок для спецій з оригінальним дизайном;
 12. Набір ножів або чохол до них;
 13. Оригінальна підставка під гаряче з незвичним дизайном чи формою;
 14. Домашня фітоферма;
 15. Прес для м’яса;
 16. Штампи для печива;
 17. Оригінальна обробна дошка або підставка під гаряче;
 18. Набір трав’яного чаю певної країни;
 19. Форми для випічки з дизайном;
 20. Кухонний декор.

Дізнайтеся ще один варіант подарунку: кольорові обробні дошки та ножі, згідно НАССР.

Корисні варіанти подарунків кухарю

Корисні варіанти подарунків кухарю

Звісно, можна придбати і подарувати звичайні набори посуду, але людина, яка присвятила себе кулінарії, навряд чи буде в захваті від такого подарунку. Обираючи, що подарувати шеф-кухарю, варто звернути увагу на те, що спростить йому процес приготування їжі. Тому, ми підібрали кілька корисних подарунків, які можна вручити не лише на Новий рік.

Дізнайтеся ще, як сушити овочі в сушарці та дегідраторі.

Сумка- холодильник. Однозначно корисна річ, особливо якщо ваш колега, друг чи знайомий любить відпочивати або готувати на природі. До того, можна брати з собою в дорогу домашню їжу, а не купувати її.

Що подарувати шеф-кухарю. Сумка-холодильник.

Електронна мірна ложка. Незамінний помічник на кухні . З її допомогою, можна вимірювати будь-які сипучі суміші, гранули, пороки, рідину, тощо.І доглядати за ними не складно, плюс, займає мінімум місця.

Що подарувати шеф-кухарю. Електронна мірна ложка.

Термостат для су-віду. Техніка “су-від” – це сучасний спосіб приготування страв, які зберігатимуть свої корисні властивості. Таким способом можна готувати делікатні та соковиті страви в сувіді. Особливо смачно, виходить стейк Рібай за технологією “Sous-vide”. Це надзвичайно корисний подарунок, який точно стане у нагоді кожного кухаря.

Подарунки шеф-кухарю. Термостат для сувіду.

Стаціонарний міксер. Чудовий подарунок, який полегшить життя на кухні, особливо, цей подарунок сподобається тим, хто полюбляє приготування випічки. З його допомогою, можна дуже швидко та легко збивати яйця або замішувати тісто. До того ж, його можна пересувати або брати на роботу за потреби, так як працює він від батарейок.

Корисні подарунки для шеф-кухаря. Стаціонарний міксер.

Книга зі старовинними рецептами або навпаки – кулінарну книгу від відомих шеф-кухарів світу. Це ніякий не банальний подарунок, як може показатися. Головне, обирайте книги з авторськими рецептами, де відомі кухарі Світу, діляться секретами приготування різноманітних страв. Адже кожен кухар, захоче навчитись чомусь новому та оригінальному.

Чудовим варіантом буде, пароконвектомат, а ми підкажемо, які три страви можна приготувати в пароконвектоматі.

Теги: