Сніданок з’їж сам. Як привчити себе харчуватися вранці?

Скільки б не чули ми мудрих настанов про те, що їсти вранці – це правильно, найбільш корисно і найменш шкідливо для фігури, той, хто звик замість сніданку залпом випивати чашку кави, однією рукою пригладжуючи зачіску, а іншою відповідаючи на телефонний дзвінок, повторює свою помилку знову й знову. А все тому, що не виробив у організмі такої звички – снідати. Та перевиховати себе ніколи не пізно.


1. Сніданку – так. Вечері – ні! 

Спробуйте хоча б один раз не поїсти мінімум за три години до сну. Як би не було важко, якими б способами вам не довелося відбиватися від гнітючих думок про їжу. Головне – не поїсти і крапка. Наступного ранку прокинетесь людиною, яка не просто згадала, що таке сніданок, а людиною, яка сніданку чекає як манни небесної, бо вона зголодніла. Причому шлунок радітиме навіть пісній каші на водичці.

сніданок

Рецепт вівсянки в банці за одну хвилину 

2. Усі калорії бережемо на ранок  

Спробуйте поступово переміщати пік калорій свого добового раціону на сніданок. Тобто вранці можна дозволити собі їсти все, а от обід має бути трішки скромнішим (народна мудрість взагалі рекомендує розділити його з другом). Єдине виключення – званні обіди і романтичні вечері. Не зовсім правильно призначати їх на ранок – оточуючі можуть не зрозуміти.

сніданок

Чим нагодувати школяра на сніданок – 8 рецептів 

3. Найсмачніше – до сніданку

Уявіть себе у ролі собаки Павлова – закріпіть за першим прийомом їжі найкращі смакові асоціації. По-перше: до обіду метаболізм людини працює найкраще і легко перетравить навіть важку і жирну їжу. По-друге, організм почне сприймати ранок і чекати сніданку як зіркового часу. Заодно і на роботу спізнюватися перестанете.

сніданок

Рецепт американських оладок – панкейків 

4. Кава – найгірший сніданок!

І не намагайтеся обдурити власний організм, замінюючи хорошу яєчню з беконом чи тарілочку вівсянки з маслом самою лише чашкою кави. Організм все знає і відчуває краще за вас! Особливо мозок, який миттєво про все звітує шлунку і решті органів.

сніданок

Рецепти 5-ти безалкогольних напоїв, що зігрівають 

5. На сніданок – як на побачення 

Жодних ноутбуків, телевізорів, книг, телефонів і надзвичайних новин. Щоб сніданок став хорошою звичкою – полюбіть його і себе у ньому. Тоді і він відповість вам взаємністю. Якщо ж одночасно намагатиметеся подрімати, доробити вчорашню роботу, подивитися ранкове шоу і посваритися з домочадцями – віддача від сніданку буде аналогічною.

сніданок

8 найоригінальніших способів підсмажити яйця 

Якщо вам сподобалась стаття, будь ласка, залиште свій коментар та поширте інформацію серед друзів у соціальних мережах.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора