«Жюль Верн» – ресторан Ейфелевої вежі

Ресторан «Жюль Верн» існує уже 20 років. Він розташований на висоті 125 метрів на території легендарної Ейфелевої вежі. Чудова панорама Парижу, феноменальна кухня від шефа Алена Дюкасса, світлове оформлення від Ерве Дескоттеса, що освітлював Джоконду в Луврі, роблять заклад одним з найелегантніших у Франції.

Якщо Париж ‒ найромантичніше місто на землі, то «Жюль Верн» ‒ найромантичніший ресторан. Зі 125-метрової висоти відкривається неймовірний вид на французьку столицю.

694046

Цікаво, що колись у цьому ресторані, який звісно тоді ще мав іншу назву, любив снідати Гі де Мопассан. Письменник ненавидів Ейфелеву вежу й називав цю архітектурну споруду потворною. На запитання, чого ж він тут снідає кожного дня, Мопассан відповідав, що це єдине місце у всьому Парижі, звідки не видно ненависної вежі.

10uk158

Інтер’єр закладу оформлений у спокійних пастельних та коричневих тонах. Стіни оброблені деревом, так само оздоблені рами високих вікон, що хоч якось візуально вивищують приміщення. Стеля тут дуже низька, це зумовлено конструкцією самої вежі. Столи накриті білими скатертинами й прикрашені декорованим посудом. Стільці з підлокітниками, зі шкіряною оббивкою світло-коричневого кольору.

Обслуговування у ресторані першокласне. Персонал добирають за високими критеріями й кожен офіціант проходить спеціальну підготовку.

У ресторані подають страви високої кухні та вишукані вина багаторічної витримки.

10uk159

Зрозуміло, що з такими складовими сума середнього чеку у цьому закладі чималенька. Обід тут обійдеться мінімум у 108 доларів з людини, вечеря ‒ у 216, і це без урахування вартості вина. Бронювати столики тут варто за місяць.

Цікаво? Сподобалось? Поділись з друзямиPin on Pinterest0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Reddit0Share on Google+0Share on Facebook0Print this pageEmail this to someone