Кав’ярня «UNO», або «УНО»

Опис закладу

Кав’ярня UNO відкрилась у центрі Луцька наприкінці 2019 року. Заклад позиціонує себе, як кав’ярню третьої хвилі. Тут готують напої лише з specialty-зерна високої якості. Окрім класичних напоїв на основі еспресо (капучино, лате, флет-вайт), тут готують альтернативу. Це фільтр-кава, заварена у різної форми посудинах. Її смак м’якший і менш концентрований, порівняно з класичною.

Також тут подають какао, листові та фруктові чаї, індійський чай масала (з молоком та спеціями), безалкогольний глінтвейн, фреші та смузі.

Сиропи для приготування напоїв не використовують. В UNO переконують, що вони лише псують смак кави. Мигдальне молоко у закладі готують самостійно.

З десертів можна спробувати різні види круасанів (з арахісовою пастою та бананом, маслом та джемом, грушею та карамеллю), банановий хліб з арахісовою пастою, американські булочки з корицею сінабон, чизкейки, брауні, сирники.

З солоного можна спробувати хумус боул (вид подачі страви, коли в глибокій мисці поєднуються різні «корисні» інгредієнти), яєчню, гранолу, тости та сендвіч з шинкою. Є веганські позиції.

В інтер’єрі – класична «гола» цегла, але замість темних лофтових кольорів тут – яскраві тони. Біля дерев’яних столів – жовті, коралові, салатові і блакитні дивани та крісла. Всього в закладі поміщається близько 30 гостей.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора