Пивний клуб “Майдан”

Опис закладу

“Майдан” – пивний клуб у самісінькому центрі Луцька. Один з найбільш популярних народних закладів з доброю кухнею, великим вибором пива і регулярними шоу-програмами і неповторним рок-н-рольним духом.

Шукаєте «Майдан»? Орієнтуйтеся на чудернацьку дерев’яну фігуру свині при вході (до речі, в лапах у неї – не «гармошка», як дехто думає, а шмат… сала. Сама ж «хрюша» – пам’ять про перший фестиваль любителів сала, що відбувся у 2005-му році і де «Майдан» був співорганізатором).

«Майдан» має довгу і славну історію, протягом якої розростався і більшав. По суті на вулиці Сверстюка працює два «Майдани» – Старий, відкритий ще у січні 1998-го (той, що ближче до рогу з вулицею Потапова), і Новий, що діє з 2002 року.

До речі, старе приміщення «Майдану» – колишній шинок знаменитого луцького броваря початку 20-го століття, чеха Вацлава Земана.

В меню «Майдану» – понад 350 страв та закусок. Тут можна скуштувати як традиційні українські домашні страви, так і європейські.

Постійний пункт меню – “страва тижня”, на яку у “Майдані” особливо цікава ціна і приготування якої не доведеться чекати довго.

Виступи музикантів – добра традиція “Майдану” і те, за що його люблять гості. Тут проводять акустичні вечори,  виступають відомі рок- та фолькгурти.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора