Пивний клуб-броварня “Карабас Барабас”

Опис закладу

Карабас Барабас – “первісток” цілої мережі луцьких броварень, відкритий у новозбудованому ТЦ “Буратіно” ще восени 2013 року.

Тут величезний зал (250 посадкових місць), власна броварня, регулярні концерти і трансляції спортивних подій.

Власне пиво – запорука того, що цей напій тут свіжий і до того з постійними новинками. Постійно у пропозиції – шість сортів пива, частина з яких періодично змінюється. Кілька разів на рік тут змінюють пункт «новинки на крані». Ось тільки дещо зі списку 2019 року: трьохсолодовий Blonde Ale з динею та м‘ятою; чотирьохсолодове чорне спеціальне пиво “Душа Карабаса”;  непастеризоване нефільтроване чотирьохсолодове пиво з додаванням лактози Milk Stout; ель з додаванням американських сортів хмелю, чорниці та ожини  India Pale Ale тощо.

На вихідних тут завжди грає “жива” музика, запрошують гурти, влаштовують драйвові танці.

Окрім смачного пива та закусок тут пропонують салати, борщі, супи, вареники, пельмені, млинці, деруни, чебуреки… Серед фірмових страв: короп фарширований, стейк з вепра, фірмові бургери, метр ковбаси та м’ясна дошка.

У Карабас можна прийти не для того, аби поїсти, а й для дружнього перегляду трансляцій спортивних подій: тут, стверджують у броварні, – найбільший у місті екран для показу трансляцій.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора