Ресторан «Fat Cat», або «Товстий Кіт»

Опис закладу

Fat Cat (Товстий Кіт) – це сімейний ресторан у Луцьку, що входить до комплексу “Patio di fiori”. Заклад розташований на першому поверсі, а на другому і третьому – готель.

У кафе можна відпочити з дітьми – для них тут є окрема кімната. У будні працює одна няня, яка може наглянути за вашими малюками, а в п’ятницю, суботу та неділю – 2 няні. У дитячій кімнаті є ігрові приставки для старших дітей та підлітків. Кімната розташована на другому поверсі, але ви можете спостерігати за дітьми – тут є камери.

У меню закладу: піца (можна обрати, наприклад, вегетаріанську, мега-гостру або мега-м’ясну), салати, перші страви, гарніри, страви української кухні (голубці, вареники, червоний борщ, банош зі шкварками, холодець), десерти. Також є дитяче меню. Частина страв, наприклад, морепродукти, стейк рібай, крем-суп з гарбуза з сиром дор блю, десерт Анна Павлова, лишились зі старого меню ресторану Patio di fiori.

У меню – великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв. До речі, бармени можуть зробити коктейль за вашими вподобаннями, а не лише ті, що є у меню.

Загальна кількість посадкових місць – 45. Також влітку працює літня тераса.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора