Прості й дешеві рекламні фішки для просування ресторану

Вміти продати смачну страву ‒ не менший талант, аніж вміти зготувати її. Як залучати до свого закладу максимальну кількість відвідувачів, не витрачаючи колосальних коштів на рекламні кампанії? Ось декілька варіантів:

  • Ввести якийсь змінний елемент: наприклад розділ меню «Комплексний обід» або концерту програму на вікенд. Кожного разу клієнт повинен бачити щось нове та цікаве, про що йому захочеться розповісти (а ще краще ‒ показати) друзям.
  • Якщо реклама, то нова й несподівана. Реклама вашого закладу має дивувати, запам’ятовуватись й обов’язково асоціюватись саме з вашим рестораном. Часто рекламні агентства забувають про останній аспект, і ми бачимо дивні бігборди й рекламні ролики, але не розуміємо, що нам пропонують.
  • Цікавим форматом в просуванні ресторану є співпраця з відомими особистостями чи ЗМІ. Ви можете запросити до свого закладу гумориста чи музичний колектив, запропонувавши продемонструвати власну шоу-програму. Для ЗМІ можна запропонувати вести постійну рубрику з кухні вашого закладу.
  • Можна спробувати розкрутити заклад за допомогою вже відомого бренду чи течії. Наприклад, оформити ресторан у стилі Майкла Джексона чи Губки Боба. Щоправда, треба бути обережними з авторськими правами.
  • Використовуйте дешеві, а ще краще ‒ безкоштовні, засоби просування. Наприклад, можете організувати серед відвідувачів конкурс на кращий рекламний ролик вашого ресторану, знятий на смартфон. Переможця вибирайте за кількістю «лайків» у соцмережах.  У якості подарунку запропонуйте йому безкоштовну вечерю чи ваучер на певну суму.
  • Спробуйте організувати у своєму закладі не типові для нього події: перегляд фільму, закриту зустріч клубу за інтересами чи серію швидких побачень.
  • Зробіть ваш заклад постійним учасником якоїсь благодійної програми, запровадьте послугу «підвішених» страв.
  • Слідкуйте за трендами та інтернет-мемами: російські ЗМІ пишуть про українських військових з рабами ‒ розміщуйте на вході оголошення типу «з рабами не заходити».
  • Працюйте з персоналом: навчіть офіціантів щиро посміхатися та по-справжньому шанувати своїх клієнтів. Не варто радити найдорожчу страву з меню, краще запропонувати щось, що дасть змогу клієнту зекономити. Хай цього разу він залишить у вас менше грошей, але неодмінно повернеться ще раз.

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора