7 причин пити воду

Доросла людина протягом дня повинна випивати 3 літри води. Половину цієї кількості варто вживати у чистому вигляді, решту можна компенсувати чаями та іншими корисними напоями. Будь-яку рідину варто пити поступово ‒ не більше 150 мілілітрів протягом 10 хвилин. У іншому випадку вода погано засвоюватиметься й не принесе жодної користі. Серед великої кількості корисних властивостей ми виділили 7, які при тривалому вживанні значної кількості води ви зможете помітити на власному організмі.


1. Вода покращує вигляд шкіри

При щоденному вживанні достатньої кількості води відбувається зволоження та регенерація клітин шкіри. Достатня кількість води в організмі запобігає сухості шкіри та виникненню передчасних зморшок.

7 причин пити воду

5 головних продуктів для здорової шкіри

2. Вода виводить токсини

Фільтром нашого організму є нирки. Саме вода, а точніше достатня її кількість, забезпечує правильну роботу нирок. З допомогою води через нирки виводиться значна кількість токсинів з організму.

3. Вода – природня змазка суглобів

Одним з компонентів змазки суглобів є вода. При її дефіциті в суглобах може з’явитися сильний біль. Тому воду радять пити до і після тренувань.

7 причин пити воду

6 тривожних ознак, що ви п’єте недостатньо води

4. Вода знижує ризик інфаркту

Вчені стверджують, що 5 склянок випитої протягом дня води, знижують ризик інфаркту на 75%.

5. Вода відновлює енергію

Протягом дня наш організм втрачає багато вологи. При її нестачі виникає зневоднення, що може викликати головний біль і спазми у м’язах. Людина стає дратівливою і млявою. Для нормальної роботи організму необхідно підтримувати водний баланс.

7 причин пити воду

Як швидко схуднути – 7 оптимальних рекомендацій

6. Вода спалює жир

Вода спалює жирові «запаси» і нормалізує обмінні процеси. Також вона знижує відчуття голоду, чим часто користуються люди, що прагнуть скинути кілька кілограмів. І, звичайно ж, у воді зовсім немає калорій.

7. Вода необхідна для кишково-шлункового тракту

Вона потрібна для нормального травлення. Вона запобігає закрепам, бере участь у процесах перетравлення та виводить неперетравлені рештки.

7 причин пити воду

[message type=”success|error|info|notice”]Якщо у вас проблеми з нирками, перед початком вживання значних кількостей рідини варто проконсультуватись з лікарем. У будь-якому разі збільшувати кількість випитої води протягом дня треба поступово. Часто цей процес може супроводжуватись «виходом» піску й каменів. Значну увагу треба приділити якості води та інших напоїв, які ви п’єте.[/message]

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора