Як приготувати справжні шоколадні кекси. Відео-урок

Навчитися готувати не так уже й складно. Але якщо ти робиш це вперше, то не застрахований від хвилювань та страху, що “перші коти підуть за плоти”. Саме в таких випадках незайвою, а іноді просто неоціненною може стати допомога досвідченого професійного наставника, який і покаже, і підкаже, і полумисок із тістом потримає. У програмі “Смачний КухАрт” у цій ролі виступатимуть шеф-кухарі різних кафе та ресторанів Луцька.


У першому випуску кулінарної програми чарівна ведуча Іванна Костюк намагатиметься поповнити свій нічим не заплямований (окрім хіба банальної яєчні) кухарський досвід умінням випікати шоколадні кексики, або капкейки.

Цього разу на увесь творчо-кулінарний процес надихатиме, а також пильно його контролюватиме професійний кухар Даша.

Докладний рецепт та практичні рекомендації, ймовірні помилки та невпевнені перші кроки – все це у першому відео-уроці для тих, хто у душі почувається повелителем смачної кухні та не боїться кулінарних експериментів.

Не вчіться на власних помилках – навчайтеся куховарити разом з нами! І обов’язково додивіться до кінця – буде смачно!

Цікаво? Сподобалось? Поділись з друзямиPin on Pinterest0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Reddit0Share on Google+0Share on Facebook0Print this pageEmail this to someone
  • Дмитро Ломпас

    Скільки додавати муки?

  • Дмитро Ломпас

    Дякую за рецепт.