“Підземелля” новий тематичний заклад в Луцьку, відкриття 12 січня

Луцьк – це місто, яке має стародавню історію.  І звісно є безліч закладів, які розкривають наші традиції. Хотіли б відчути атмосферу середньовіччя? Знайти для себе, щось нове, цікаве та незвичайне?  Поділимося з вами великою таємницею, ми знайшли саме те, чого чекали всі. 

Новий ресторан для Лучан 

12 січня відкривається заклад “Підземелля” де все наповнене історичними згадками про минуле монархів. Ви можете там скуштувати стародавнього їства. Подивитися, як готують  на вогні кабанчика і познайомитися з гостями середньовіччя.
 В кожному куточку ресторану відчуваються дух старовинної величі та могутності з’їзду монархів. 

Банкетний зал прикрашений картинами відомого Луцького художника О. Дишко. 
Атмосферне місце де можна смачно поїсти, зануритися в історію свого улюбленого міста, та зробити нереальну кількість фото для своїх соціальних мереж. 

А ще в цьому закладі готують спеціальне авторське пиво зі справжнього хмелю. 

Ціни в закладі приємні, а їжа смачна.

Підземельний світ запрошує гостей у подорож по стародавньому лабіринту стін, де кожен елемент створює захоплення. Стелі прикрашені вогняними факелами, що створюють чарівну атмосферу підземного міста.

Обслуговування на вищому рівні – персонал ресторану костюмований та готовий задовольнити ваші кулінарні побажання та забезпечити неперевершений вечір в атмосфері загадкового підземелля.

“Підземелля” – це не просто ресторан, а подорож у світ вишуканого смаку та чудової атмосфери, де кожен момент стає яскравим враженням.


Приходьте та відчуйте себе на трапезі з’їзду монархів. 
Адреса закладу Волі 2, вхід в бібліотеку.

Ресторан працює з 12.00 до 23.00

Соціальні мережі: Інстаграм

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора