“Підземелля” новий тематичний заклад в Луцьку, відкриття 12 січня

Луцьк – це місто, яке має стародавню історію.  І звісно є безліч закладів, які розкривають наші традиції. Хотіли б відчути атмосферу середньовіччя? Знайти для себе, щось нове, цікаве та незвичайне?  Поділимося з вами великою таємницею, ми знайшли саме те, чого чекали всі.
Сайт закладу: pidzemellia.com.ua

Новий ресторан для Лучан 

12 січня відкривається заклад “Підземелля” де все наповнене історичними згадками про минуле монархів. Ви можете там скуштувати стародавнього їства. Подивитися, як готують  на вогні кабанчика і познайомитися з гостями середньовіччя.
 В кожному куточку ресторану відчуваються дух старовинної величі та могутності з’їзду монархів. 

Банкетний зал прикрашений картинами відомого Луцького художника О. Дишко. 
Атмосферне місце де можна смачно поїсти, зануритися в історію свого улюбленого міста, та зробити нереальну кількість фото для своїх соціальних мереж. 

А ще в цьому закладі готують спеціальне авторське пиво зі справжнього хмелю. 

Ціни в закладі приємні, а їжа смачна.

Підземельний світ запрошує гостей у подорож по стародавньому лабіринту стін, де кожен елемент створює захоплення. Стелі прикрашені вогняними факелами, що створюють чарівну атмосферу підземного міста.

Обслуговування на вищому рівні – персонал ресторану костюмований та готовий задовольнити ваші кулінарні побажання та забезпечити неперевершений вечір в атмосфері загадкового підземелля.

“Підземелля” – це не просто ресторан, а подорож у світ вишуканого смаку та чудової атмосфери, де кожен момент стає яскравим враженням.


Приходьте та відчуйте себе на трапезі з’їзду монархів. 
Адреса закладу Волі 2, вхід в бібліотеку.

Ресторан працює з 12.00 до 23.00

Соціальні мережі: Інстаграм

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора