“У нас був аншлаг”. Луцький Кораблик відчинив двері “на повну”

У Луцьку з 16 липня дозволили кафе та ресторанам приймати відвідувачів у приміщенні закладів. Втім, попри відсутність обмежень з боку Луцькради заклади змушені працювати тільки до 23:00.

Радник міського голови Ігор Поліщук каже, що через низьку температуру повітря, заклади не можуть приймати клієнтів на літніх терасах. Тому, щоб підтримати рестораторів, прийняли відповідне рішення. Зазначає, що обмежень часу роботи через карантин немає.

Проте, Волинська обласна державна адміністрація забороняє працювати закладам після 23:00.

Про перший день роботи “у приміщенні” розповів керівник Пивного клубу «Оболонь» Іван Цимбалюк:

«У п’ятницю, 17 липня у нас був аншлаг, не дивлячись на те, що повноцінно ми поки не працюємо. Люди скучили за час карантину, тому приходили нарешті поїсти у середині закладу. Ми дотримуємось усіх карантинних вимог, але після 23:00 змушені зачинятись. Дуже сподіваємось, що це рішення змінять, і ми таки зможемо потішити усіх наших гостей. Надіслали лист від імені луцьких рестораторів до ОДА і віримо, що на нас звернуть увагу».

Цього тижня будь-які розважальні програми проводити не будуть.

«Ми не будемо проводити ніяких заходів, аби не спровокувати «зворотню реакцію» влади. Вдячні, що дозволили хоча б приймати відвідувачів усередині, але сподіваємось, що прив’язку до часу відмінять», – каже Іван Цимбалюк.

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора