Швидко приготована їжа може бути корисною!

Усі способи приготування страв, починаючи від гарячого вугілля у багатті і до надсучасних індукційних плит – це, в загальному, один і той самий процес: спочатку нагрівається посуд, а потім уже все те, що знаходиться в ньому. Не практично, не економічно та й часу витрачається багато.

Причина шаленої популярності мікрохвильових печей полягає у тому, що під час приготування посуд не нагрівається. Чому так відбувається? Принцип роботи мікрохвильової печі такий, що швидко нагрівається вода, яка міститься у їжі, а так як матеріал посуду в собі води не містить, то логічно, що він залишається холодним. В результаті за найкоротший час можна розморозити м’ясо або відварити картоплю. При цьому рівномірно, по всьому об’єму, а не лише ззовні, як це відбувається при звичних способах приготування страв.  Але при цьому на кухні не стає нестерпно спекотно  і  весь будинок не просочується запахами їжі.

За рахунок скорочення часу нагріву продукту набагато краще зберігаються необхідні нам вітаміни і мікроелементи. При поступовому нагріванні продукту на плиті руйнується до 60% вітаміну С, а при швидкому за рахунок СВЧ-випромінювання тільки від 2% до 25%. Мікрохвильові печі дають можливість готувати соковиті овочі без додавання води, так як вони виділяють власну воду при розігріві. Багатофункціональні мікрохвильові печі при раціональному використанні дають можливість готувати практично такі ж страви, як на електричній плиті. Крім того, їжу можна готувати безпосередньо в тому посуді, в якому страва подається до столу. Це значно економить час на приготування, а потім і на прибирання.

mkrohvilovki-bork-oglyad-kraschih-modeley-vdguki-pro-nih_666

Обираючи мікрохвильову піч на свою кухню, в першу чергу зверніть увагу на виробника. Відомі компанії  виготовляють тільки якісну техніку, надають тривалий гарантійний термін та своєчасне і надійне сервісне обслуговування. Команда «Їсти» радить ознайомитися з мікрохвильовими печами «Sharp», адже саме ця компанія свого часу стала першою, хто запустив у масове виробництво новинку кухонної побутової техніки. І через багато років розробники Sharp підтримують репутацію надійної компанії, яка випускає побутову техніку, у якій поєднано високі технологічні стандарти, якість та прийнятну ціну. Кожна модель оснащена необхідними  функціями, яких більше ніж достатньо для зручного використання на кухні – тому, ви не переплачуєте за непотрібні програмки та можливості, якими навряд чи будете користуватися.

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора