Холодильники Sharp – японська витонченість та надсучасні можливості

Приготування їжі просто неможливе без відповідної техніки. І це не лише мікрохвильові печі, плити, мультиварки. В першу чергу для того, щоб їжа завжди лишалася “здоровою”, потрібні холодильники. Саме від його якості та технічних можливостей залежить наскільки довго їжа зможе зберігатися та наскільки якісною вона лишатиметься. Сьогодні ми розповімо вам про холодильники Sharp, які прийнято вважати одними з найкращих. 

Електроніка від японських розробників торгової марки Sharp вже майже 100 років відома на ринку побутової техніки у кожній країні. За цей тривалий проміжок часу побутова техніка, азокрема холодильники Sharp встигли тримати визнання мільйонів. А головна причина – абсолютна відповідність побутової техніки високим міжнародним стандартам якості та введення інноваційних розробок у нові технічні моделі.

Місткі і стильні холодильники Sharp створені для тих, хто цінує свіжість, розумні технології та сучасний дизайн. Більшість моделей Sharp обладнано технологією іонізації повітря Plasmacluster Ion – ця технологія допомагає усувати запахи всередині холодильника і підтримувати свіжість продуктів. Крім того, в останніх моделях лінійки Sharp застосовані і інші розумні технології, які дбайливо охолоджують продукти і дозволяють їм довше залишатися свіжими. Наприклад, функція Hybrid Cooling – розподіляються потоки холодного повітря – забезпечує рівномірне охолодження в холодильній та морозильній камерах. А спеціальна металева панель Sushi Panel дбайливо зволожує повітря.

Результат пошуку зображень за запитом "холодильник Sharp"

Ззавичай, в основній холодильній камері велика частина простору відведена  так званій зона свіжості, де продукти зберігаються при нульовій температурі. Також будь-який холодильник Sharp оснащений системою No Frost, завдяки якій стінки не обмерзатимуть навіть при високій вологості зовнішнього повітря, потреба у ручній роз морозці повністю відпадає.

Цікавою новинкою від Sharp  є універсальна конструкція – петлі-навішування , що дозволяє відкривати двері холодильника в будь-яку сторону, не перевішуючи двері.

Звичайно, варто згадати і за такі корисні переваги, як енергозбереження та безшумність роботи. Це робить використання техніки набагато вигіднішим та комфортнішим.

Сьогодні компанія Sharp пропонує надзвичайно широкий вибір холодильників найрізноманітніших варіантів зовнішнього дизайну у найнеочікуваніших кольорових рішеннях. Стильний дизайн холодильників Sharp приваблює своєю лаконічністю, а наявність різноманітних колірних варіацій дозволить вам легко вписати холодильник Sharp в інтер’єр саме Вашої кухні. До того ж вражає і кількість моделей, які можуть бути будь-яких розмірів – від малогабаритних моделей для кухонь, холодильних установок з великою кількістю відділів. Кожен холодильник Sharp має неповторний зовнішній та внутрішній дизайн.

Моделі Sharp легко впишуться в Ваш стиль життя і внесуть в нього ноту відмінної японської якості і високих технологій!

Автор статті – менеджер з продажу холодильників.

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора