Луцьк запрошує на фестиваль національної кухні

Українська осінь – щедра пора не тільки на весілля та врожаї, а й на смачні велелюдні фестивалі. Цього разу гостинний Луцьк запрошує до столу шанувальників національної кухні.


11 жовтня, з 14 години в Центральному парку міста Луцька відбудеться сімейне свято “Фестиваль національної кухні”.

лого

Усіх охочих частуватимуть українськими стравами – борщем, варениками, салом, бограчем, кулішем, дерунами. Для активних і непосидючих готується безліч різноманітних конкурсів та вікторин, майстер-клас з приготування українських страв від кращих кухарів Волині, змагання серед волинських закладів торгівлі на кращі страви, святковий ярмарок ужитково-прикладного мистецтва, кулінарні майстер-класи від відомих волинян, козацькі розваги та святкова концертна програма за участі квартету “Аккорд”, колективу “Чачка”, гурту “МоторРолла” та інших.

У рамках фестивалю відбудеться «Свято Борщу» – сучасний, яскравий, інтерактивний кулінарний проект, який уже відбувався в різних куточках нашої країни. На нинішньому ж фестивалі приготують 300 літрів борщу за різними рецептами, які потім зможуть скуштувати усі бажаючі.

Для наймолодших учасників смачного родинного дійства працюватиме дитяче містечко, де зможуть знайти собі заняття усі маленькі гості.

Оргкомітет запрошує до участі у фестивалі народних майстрів, медоварів, творчі колективи, заклади торгівлі та виробників продуктів харчування.

народны промисли

Організатор фестивалю Громадська організація “Volfest” запрошує охочих долучитися до фестивалю і повідомити про участь за телефоном 0664356788

Фестиваль відбудеться за підтримки Луцького міського голови Миколи Романюка

Сторінки фестивалю http://vk.com/festkuhni  http://varenik.at.ua/

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора