Gordon Ramsay – ресторан зіркового шефа

У столиці Британії ресторан Гордона Рамзі з однойменною назвою – відомий серед гурманів заклад. Тут готує один з найбагатших шефів світу, зірка телебачення та автор кулінарних бестселерів. Не дарма ж ресторан «Gordon Ramsay» отримав три престижні зірки Мішлен, а новаторський підхід шеф-кухаря заслужив найвищих оцінок у найсуворіших критиків.

«Gordon Ramsay» ‒ перший ресторан Гордона Рамзі, який відкрився у 1998 році, коли кухарю був лише 31 рік. Заклад обладнали на місці колишнього ресторану «La Tante Claire» у Челсі, історичному районі на південному заході Лондона. У 2001 році ресторан отримав почесне звання кращого ресторану Великобританії за версією ресторанного гіда «London Zagat Survey».

Troubled+Times+Gordon+Ramsay+London+restaurant+sSJ8WlHNVx-l

Окрім того, «Gordon Ramsay» у 2000 році назвали також кращим рестораном високої кухні за версією «Harden’s Guide». Цих найвищих оцінок ресторан удостоювався ще чотири роки поспіль, з 2002 по 2005 рік. У січні 2001-го заклад отримав омріяну третю зірку Мішлен.

vb98695_royalhospitalroad_interior_013

Ресторан «Gordon Ramsay» знаходиться у центрі Лондона й виглядає дуже сучасно і елегантно. Інтер’єр стриманий, але вишуканий. Невеликий обідній зал оформлений у темно-жовтих тонах. Він скромно декорований: стіни виконані з білих, дерев’яних і дзеркальних панелей, а в центрі залу стоїть колона, оброблена дзеркалами. Під час вечері освітлення трохи приглушується, щоб створити камерну й затишну атмосферу.

gordon-ramsay-at-claridges

Ресторан відрізняється першокласним обслуговуванням: офіціанти виглядають бездоганно й дуже уважні. Очевидно, всі вони пройшли вишкіл у суворого шефа Рамзі.

Gordon+Ramsay+Celebrates+Opening+New+LA+Restaurant+JDhBLajBc-zl

Щоб повечеряти у ресторані зіркового шефа, столики замовляють за місяць. Проте, схоже, що поціновувачі вважають, що кухня та атмосфера закладу таки того варті. Популярними стравами меню вважаються равіолі з начинкою з лобстера і шинки, хвіст риби-ченця, запечений на вугіллі, хрустка качка й стейк з чорною ікрою. Дуже різноманітна й карта вин, тож не сподівайтеся, що розберетеся з нею без сомельє.

«Gordon Ramsay» входить до п’ятірки найдорожчих ресторанів у світі. Вечеря у закладі знаменитого шефа Рамзі обійдеться мінімум у 185 доларів з особи.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора