“Галя Балувана” у Ковелі: меню мережі напівфабрикатів

Всіх жителів міста Ковель запрошують до магазину напівфабрикатів “Галя Балувана” де на них чекає великий вибір меню. Готують тут виключно по-домашньому та з любов’ю. Заклад працює за адресою Театральна 31,а.

Однією з особливостей є те, що вся продукція приготована вручну, і для того щоб кожен хто завітає до магазину “Галя Балувана” міг на власні очі побачити весь процес приготування продукції, адже цех, де виготовляють напівфабрикати, розташований просто за склом. У виготовленні страв швидкого приготування не використовуються консерванти чи замінники смаку. Їжа не просто смачна, а ще й якісна, що є дуже важливо.

Асортимент товарів складає більше 50 найменувань. Тут ви знайдете те, що точно сподобається вашій родині, і значно заощадить ваш час та енергію, які ви зможете використати поруч із своїми близькими та друзями. Вибір страв швидкого приготування тут на будь-який смак: вареники з різноманітними начинками, пельмені, котлети, млинці, хінкалі та піцца, яку називають найсмачнішою у Ковелі.

Асортимент продукції Галя Балувана

“Галя Балувана” працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 20:00, а у вихідні з 9:00 до 19:00. Зауважимо, що це перший магазин напівфабрикатів у Ковелі, проте не останній.

Піцу називають найсмачнішою тим, що готують, з любов’ю і як для себе. Піццу можна придбати не лише заморожену, а й свіжу прямо з печі, чекати вам знадобиться всього кілька хвилин. Асортимент складається з чотирьох видів піци. Розчарованими ви точно не будете. Отже, “Галя Балувана” це не просто напівфабрикати, це там де турбуються про вас та вашу родину.

https://www.youtube.com/watch?v=hIAAJR0J1_U

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора