Ресторан з ніндзя-офіціантами

Якщо ви раптом потрапите у ресторан Ninja New York можете подумати, що це місце більше підходить для видобутку вугілля, аніж для вечері. На вході вас зустрінуть ніндзя у чорному одязі, які запропонують опуститися у підвал. Саме там знаходиться ресторан. Чоловіки у чорних костюмах запропонують вам два можливі шляхи до вашого столика: перший вважається простим і прямим, другий ‒ темний, небезпечний та вузький з довгим тунелем і підйомним мостом, що спуститься тільки тоді, коли ваш ескорт назве пароль. До речі, пароль згодом треба зберігати у секреті. То що вибираємо? Звичайно ж, другий шлях. Не даремно ж ми сюди прийшли.

neobicnirestorani3_jpg_1370432851

На проектування цього другого шляху витратили купу грошей, отримали море необхідних дозволів, аби зі штучного каменю побудувати шахту з багатьма ущелинами, освіченими лише факелами. Не відомо, що вас захопить більше: дорога до власного столика чи власне театралізована подача вечері, що обійдеться у близько 100 доларів з людини.

ninja-ny-2

У ресторані подають дивакуваті наїдки, які димлять та вивергають полум’я. Поряд з тим, офіціанти-ніндзя влаштовують справжнє шоу під час презентації їжі: вони показують фокуси, вправляються зі справжньою зброєю та вистрибують із темних кутків у найнесподіваніші моменти. Айййя! Можна забрати вашу тарілку?

6349816896_69e8f5b14a

Кожен столик у ресторані має окрему зону з металевими дверима, що чимось нагадує камеру. Створюється ілюзія затишку й усамітнення. Поки невідь звідки не з’являються офіціанти-ніндзя. Не дивуйтеся, якщо ці люди в чорному не будуть церемонитися із замовленими стравами й просто ефектно кинуть вам їх на стіл. Не варто чекати й шедеврів кулінарії – тут платять за шоу.

4b699db0156af5b8d6da61893887f302

Ninja_Paul-

У меню ви знайдете виключно стави японської кухні у дещо чудернацьких інтерпретаціях. Також серед позицій меню ‒ велетенські восьминогі й морські водорості. Ще може замовити японський суп, який зготують прямо перед вами з допомогою розпеченого каміння, тому не дивуйтеся, що ваша камера-столик може перетворитися на сауну.

my_first_appetizer

ninja-new-york

З усіма печерами та тунелями ресторан займає площу у 1800 м². Не варто ризикувати й вирушати у цей ресторан наодинці, бо, забувши пароль, можна й не вибратись.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора