Про цікаві заклади:  «Козача Левада».

Інтер’єр.

Кафе-піцерія «Козача Левада» розташована по  вулиці Дубнівська, 21 а.  Це самобутній колоритний заклад, який розвиває українську кухню та дотримується етно стилістики. Інтер’єр кафе стилістично оформлений під козацьку добу. У закладі велика увага в оформленні приділена декору з дерева. Дерев’яна мебель, столи, крісла, різьблені барельєфи на стінах, балки на стелях  довершують інтер’єр, який передає козацький дух та колорит минулого. На білих стінах з цегляної кладки, розміщені картини, які змальовують славні козацькі подвиги. Бенкетні зали витримані в класичному стилі в світлих пастельних тонах. Інтер’єр кафе «Козача Левада» – це цікава спроба поєднати класичний  стиль з сучасними елементами в декорі та передати дух козацької епохи.

Меню закладу.

Кафе-піцерія «Козача Левада» спеціалізується на українській  та європейській кухні.  Заклад запропонує багато  популярних українських та європейських страв. Варто відзначити, що в закладі дотримуються автентичного українського стилю приготування їжі.  Більшість страв готується в печі. В меню  слід звернути увагу на такі українські страви, як короп смажений, татар з телятини, ребра козацькі запечені. Піца завжди готовиться на дровах. У закладі налагоджено власне виробництво м’ясних виробів. Любителям пива, до смаку прийде, широкий вибір українських холодних закусок.

 Цінова політика та лояльність закладу.

У закладі діє картка постійного клієнта, яка передбачає знижки від 5% до 20%. Заклад щодня пропонує бізнес ланчі з 12 до 15 години. Порції  дуже ситні та великі, недаремно назва – «Козацькі обіди». Орієнтовна ціна за комплексний обід  помірна від 60 грн.   Кожен перший понеділок місяця знижки на піцу 50%.

Атмосфера.

На першому поверсі – розміщена барна стійка, оформлена дерев’яним різьбленням, тут можна спробувати різні сорти пива. Офіціанти закладу всі вбрані в українську етно  форму. На другому поверсі знаходяться великий та маленький бенкетний зал. У закладі можна проводити ділові зустрічі та конференції.  Тут організують фуршетні столи (з пивом, вином, солодким). Також можна проводити великі родині святкування, дні народження,  весілля, корпоративи, тощо. Для цього існує новий відреставрований бенкетний зал на 100 осіб.

Для тих відвідувачів, хто віддає перевагу святкування урочистостей в невеликій компанії, заклад запропонує маленький бенкетний зал на 20 місць. При бажанні клієнтів та попередньому замовленню у закладі грає жива музика. Нещодавно, відкрився зал для танців. Атмосфера  закладу порадує як місцян, які хочуть відпочити від урбаністики так і гостей, які зможуть на власні очі побачити колоритну українську стилістику козацької доби.

Автор матеріалу: Олександр Ковальчук

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора