Львівська «Криївка» ‒ один з найбільш відвідуваних закладів Європи

Львівський ресторан-кнайпа «Криївка» ‒ без сумніву, найколоритніший заклад України. Попри те, що ресторан відкрили лише у 2007 році, він набув шаленої популярності серед туристів. Натомість львів’яни не часті гості цього ресторану ‒ гамірна атмосфера й натовп відвідувачів швидко набридає. А у вихідні мешканці Львова взагалі намагаються обходити «Криївку» десятою дорогою, бо там збирається ціла черга охочих потрапити до закладу.

DSC_0484

Кнайпа оформлена як криївка УПА й знаходиться у одному з підвалів на площі Ринок. Але щоб потрапити до закладу, замало знати його точну адресу: на вході охоронець обов’язково запитає у вас пароль (Слава Україні! ‒ Героям слава!). Без знання цього таємного гасла у «Криївку» вас не пустять. А якщо вам більше 21 року, то можуть ще й «перевірити» чаркою медовухи.

Криївка_4580

Кухня у ресторані ‒ польова українська, а страви подають у військовому посуді. Ціни у «Криївці» доволі демократичні, а назви страв напрочуд колоритні: яєчня з копченим салом та сиром обійдеться вам у 30 гривень, салатка (салат) «Празник в Маневичах» ‒ 35 гривень, борщ «Перше причастя» ‒ 25 гривень, а десерт «Цнотлива розвідниця» ‒ 24 гривні. Подають у закладі й медовуху, пиво, чай та каву.

Криївка_4596

У ресторані «Криївка» працює тир, можна сфотографуватись зі зброєю та іншим цікавим антуражем. За великим рахунком, заклад можна вважати таким собі музеєм УПА. Цікава ідея та її оригінальне втілення забезпечило кнайпі нечувану славу. За досить короткий час заклад став однією з найвідоміших туристичних атракцій Львова та одним з найвідвідуваніших закладів Європи. Щороку «Криївку» відвідує понад мільйон осіб.

Як проводила інспекцію у «Криївці» Ольга Фреймут, дивіться у відео:

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора