Gajumaru – ресторан, або кафе на дереві

Кафе на дереві – така незвична ідея екстер’єру закладу незмінно приваблює велику кількість відвідувачів. Ресторан на дереві з назвою Гаймару (Gajumaru) побудували японські дизайнери на острові Окінава в місті Гаймару. Заклад знаходиться біля центрального входу в парк Оніяма (Onyama Park).

image

Раніше дерево було визначною пам’яткою міста, адже досягло величезних розмірів, але засохло. Проте пам’ятку природи вирішили не знищувати, а створили у верхній частині крони в гілках ресторан. Заклад став дуже популярним серед місцевих жителів та туристів. Популярність серед гостей міста, обумовлена тим, що заклад дуже зручно розташований ‒ він знаходиться по дорозі з аеропорту, у 5 хвилинах їзди автомобілем. А під час трапези на дереві з вікна можна милуватися краєвидом на бухту Наха, натомість інтер’єр ресторану не відрізняється чимось екстравагантним.

gajumaru-022

gajumaru-018

Дерево, на якому побудували ресторан Gajumaru, ‒ це вид бенгальського фікуса, що може розвивати дуже велику площу крони. Із гілок дерева цього виду відходять відростки прямо в землю, які є одночасно й корінням. Це створює враження, що росте не одна рослина, а цілий гай. Проте у засохлої рослини при будівництві ресторану ці відростки довелося прибрати, аби вони не заважали руху людей і транспорту.

0224

dc7783c25390700965207148d196ece5

Потрапити в приміщення ресторану Gajumaru можна двома способами: через кручені сходи або ж ліфтом, що вмонтований у стовбур дерева.

За типом закладу, ресторан-кафе є звичайним фаст-фудом, але зі спеціалізацією виключно на натуральних і свіжих продуктах, що поставляються з місцевих ферм, та морепродуктах з Тихого океану. Це дозволяє скоротити витрати та тримати ціни на їжу на середньому рівні. Меню кафе складається з різноманітних японських, китайських, тайських, корейських та індійських страв.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора