Dinner In The Sky – ресторан у повітрі

Ресторан «Обід в небесах» (Dinner In The Sky) був відкритий у 2006 році і відразу ж став приваблювати таку кількість відвідувачів, що місця довелось бронювати на декілька тижнів заздалегідь. Обід у повітрі на висоті декількох десятків метрів над землею ‒ це унікальна можливість перетворити звичайну зустріч у екстремальну пригоду, яка запам’ятається надовго.

069606-dinner-in-the-sky

Цей дивовижний заклад пропонує пообідати на висоті у 50 метрів над землею. За величеньким столом може розміститися 22 людини, також під час обіду присутні кухар, офіціант і конферансьє. Довжина столу складає 9 метрів, ширина ‒ 5 метрів, вага ‒ 6 тонн. Усі гості, що міцно закріплені до стільців ременями безпеки, разом зі столом та персоналом піднімаються у повітря підйомним краном. Загальна вага конструкції складає 22 тонни.

8442

Ресторан «Обід на небесах» придумали у Бельгії, але він вже встиг з’явитися в багатьох країнах світу: Німеччини, Угорщини, Словаччини, Польщі, Франції, Португалії, Нідерландах, Болгарії, Іспанії, Туреччині, Ізраїлі, ПАР, Австралії, Канаді та США.

Усі відвідувачі під час подорожі й прийому їжі пристебнуті спеціальними ременями, що гарантують повну безпеку. Єдиною незручністю є відсутність туалету, проте у разі критичної потреби ви можете звернутись до офіціанта і вас спустять донизу. Звичайно, доведеться опускати увесь стіл, але це займає менше хвилини часу. Вікових обмежень щодо відвідування закладу немає, але є вимоги до зросту: мінімальний ріст відвідувача «Dinner in the Sky» повинен становити 150 сантиметрів. Це обумовлено гарантуванням безпеки на сидіннях.

Dinner-in-the-Sky-vitalmag5

Багато ресторанів світу вже встигли придбати ліцензію на проведення подібних обідів-атракцій. Сам же «Dinner in The Sky» працює не тільки в Брюсселі. Ресторан можна замовити в будь-яке місто світу ‒ оренда ресторану обійдеться замовнику у 20 тисяч доларів на день.

dinner_in_the_sky

Обід в небі, що займає 40 хвилин, для однієї людини коштуватиме 54 євро. Вартість усього столу ‒ 1188 євро. До меню входить три страви, а карта напоїв складається з аперитиву та вина.

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора