Відеокурс Гордона Рамзі з перцем чилі. Епізод 3

Якщо ви думаєте, що чилі – це тільки гострота, то ви глибоко помиляєтеся. Окрім вогненної пекучості червоний перець володіє неповторним смаком і чудовим ароматом – доводить найекстравагантніший кухар Рамзі та запрошує переконатися у цьому, приготувавши страви за простими і разом з тим вишуканими рецептами. «Приготування – це завжди ризик, та коли ви почуватиметеся впевненіше, то почнете виходити за рамки і станете більш сміливими», – каже шеф.

Третій випуск епатажного і симпатичного шеф-кухаря – для любителів гострих відчуттів. У ньому Гордон Рамзі розкриє усі секрети приготування страв із перцем чилі. З цією ароматною та пікантною спецією майстер приготує пасту з соусом, смажену рибу, запечене курча та кукурудзу.

А також п’ять чергових із 100 секретів від кулінарного маестро: як без зайвих зусиль видалити насіннячко зі стручка перцю чілі, як заготовлювати перчинки на майбутнє, що зробити, щоб не пекла шкіра пальців при роботі з чилі, як вибирати свіжу спецію на ринку чи в супермаркеті, у якому місці перчинка гостріша, у якому смак більш м’який.

Неймовірно, але Гордон Рамзі додає чилі і у фруктові десерти з манго чи кавуна, у шоколадний ганаш, і в трюфельні тістечка, у тонізуючі коктейлі і навіть до пива!

Окрім рецептів приготування, у цьому випуску – подорож на ферму, господиня якої вирощує перець чилі ось уже одинадцять років, а тому знає про цей продукт абсолютно все.

Не переривайтесь і обов’язково додивіться до кінця!

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора