Мережа “Галя Балувана” відкрила другий магазин у Ковелі

У Ковелі відкрили вже другий магазин домашніх напівфабрикатів “Галя Балувана”. Заклад запрацював на вулиці Адама Міцкевича, 3.

Формат аналогічний першому магазину. Уся продукція готується за склом, отже кожен покупець має можливість побачити весь процес на власні очі, і впевнитися в її якості. Отже, її можна спокійно давати діткам, оскільки все виготовляться по ГОСТу, без всіляких домішок та консервантів, використовуються лише відбірні продукти.

Ще однією фішкою магазину є те, що тут не лише можна купити заморожені: вареники, пельмені, млинці, голубці, сирники, деруни, а й супи та борщі. Завдяки традиційній технології та сухій шоковій заморозці, смак страви не відрізниш від домашнього. Тепер, не доведеться витрачати час на приготування перших страв.

https://youtu.be/hiVSeXDDsgw

Зауважимо, що окрім заморожених напівфабрикатів, можна купити гарячу, свіжоспечену піцу, яка вважається найсмачнішою у місті Ковель. А все тому, що готують з любов’ю та з високоякісних продуктів. Вартість піци, цілком доступна кожному – в межах 50 гривень. Тут можна замовити 4 види смачної піци: 4 види сиру; на томатній основі з шинкою та печерицями; три види м’яса; шинка, бочок, салямі, копчені ковбаски на томатній основі.

“Галя Балувана” працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 20:00, а у вихідні з 9:00 до 19:00.

Мережа напівфабрикатів “Галя Балувана” не стоїть на місці, постійно розвивається в планах технології та асортименту. Цехи працюють щодня, тому при купівлі напівфабрикатів, ви можете бути впевнені в свіжості продукції.

Продукція від “Галя Балувана”

Меню “Галі Балуваної”

Меню “Галя Балувана” у Ковелі

Теги: