«Le Refuge des Fondues» ‒ ресторан на 2 столи й вино через соску

У паризькому ресторані «Le Refuge des Fondues», що дослівно перекладається як «притулок фондю», усього два столи та 2 страви в меню. Попри це, заклад користується шаленою популярністю у туристів. Столи, звичайно, довжелезні, інакше заклад не зміг би приймати великого напливу відвідувачів. Вони розташовані попід стінами. Щоб зайняти місце біля стіни й не «піднімати» усіх гостей, доводиться перелазити через стіл. Такі манери тут не дивина, більше того ‒ коли через стіл перелазить дівчина у закладі заведено вітати її аплодисментами.

Le Refuge des Fondue

Le Refuge des Fondue

У ресторані всього один зал ‒ довга кімната, яка чимось нагадує вагон. Інтер’єр закладу зовсім не притаманний французьким ресторанам: меблі обдерті, а стіни розписані графіті. До речі, якщо вам заманеться долучитись до створення особливої атмосфери, ви теж можете щось намалювати чи написати на стіні. Ніхто за таке не здасть вас у поліцію й навіть не змусять платити за зіпсуту стіну, як обов’язково вчинили б у будь-якому іншому закладі.

Le Refuge des Fondue

Le Refuge des Fondue

Не відрізняється вишуканістю і розмаїттям й місцеве меню. У «Le Refuge des Fondues» подають лише одну страву й один напій ‒ фондю та вино. До речі, щодо вина, його вам неодмінно принесуть у пластмасовій дитячій пляшечці з соскою. Так заклад обходить французький податок на подачу вин у бокалах. Оригінальне рішення, чи не так?

Le Refuge des Fondue

Порції у закладі дуже великі ‒ однієї страви вистачить на двох, а то й на трьох. Зважаючи на цей момент, ціни доволі доступні ‒ середній чек складає 20 євро. До речі, оплату тут приймають лише готівкою. Щоб відвідати заклад варто бронювати місце заздалегідь, або ж доведеться відстояти довжелезну чергу.

Le Refuge des Fondue

Теги:
Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора