Як воно – обідати за ґратами?

Вам цікаво, як почуваються в’язні у камерах? Про що вони думають, коли їдять свій типовий обід чи вечерю? Та й взагалі, чи лізе шматок у горло в таких закладах? Перевірити можна у ресторані-в’язниці «Alcatraz» в Токіо.

Тут ви зможете випробувати емоції у тематичному інтер′єрі закладу, а можливо вдасться ще й смачно поїсти. Вечеря ціною свободи та кілька годин життя, проведених у в’язниці, мабуть, запам’ятаються кожному.

Shibuya : Alcatraz - 37

Ресторан «Alcatraz» стилізований під тюремний заклад й виглядає трохи похмуро і занедбано. Попри те, що любителів тюремних харчів у світі не надто багато, заклад ніколи не пустує. Як не дивно, така химерна концепція приваблює велику кількість відвідувачів.

Alcatraz-ER-Horror-Restaurant-Tokyo-Japan-9

Як і в кожній порядній в’язниці, у «Alcatraz» існують свої традиції. Перед входом у заклад вам доведеться повідомити свою групу крові, бо у ресторанчику є тюремна лікарня. Також доведеться залишити відбитки пальців. Як же без цього? Якщо такі маніпуляції не змусять вас почуватися в’язнем, можете приміряти тюремну робу.

Alacatraz ER Restaurant

Відвідувачі отримають окрему камеру. Кожен столик тут ‒ за ґратами. На столиках можна побачити різні тюремні та лікарняні витребеньки. У меню ж зможете знайти страви з не надто апетитними назвами,  як-от «Злодійський коктейль», «Людський кишечник», «Сосиска-пеніс» чи «Мертва курка». А коктейль «Мозковий мисливець» вам подадуть у… людській голові. Також напої подають в шприцах та пробірках.

dsc_0886edit

DSC00799

Офіціанти-наглядачі та медсестри тут дуже суворі, вони носять з собою величезні шприци і можуть приковувати наручниками деяких гостей. Періодично тюремники заглядають в камери, щоб переконатися, що ви чемно себе поводите. Оскільки тут діє ще й тюремна лікарня, деяким гостям-в’язням дозволяється їздити по закладу громадського харчування/позбавлення волі в інвалідних візках.

Japan-04-Tokyo-Shibuya044-AlcatrazER

Якщо вже у цьому життя потрапляти у в’язницю, то виключно у таку, як «Alcatraz».

Цікаво? Сподобалось? Поділись з друзямиPin on Pinterest0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Reddit0Share on Google+0Share on Facebook0Print this pageEmail this to someone