Прості правила від п’яти найвідоміших шеф-кухарів світу

Ці чоловіки, що свого часу провели сотні тисяч годин на найкращих кухнях, знають про їжу все. Та як не існує єдиного рецепту якоїсь стави, так і не може бути одного секрету успіху. Їх – сотні. Однак деякі з них варто взяти на озброєння або у якості життєвого девізу.


Джеймі Олівер, британський кухар, ресторатор, телеведучий, автор знаменитих кулінарних книг.

джеймі олівер

«Кожен може готувати з ентузіазмом. Потрібно просто бути людиною натхненним і захопленим, намагатися отримувати задоволення від процесу приготування».

«З їжею все просто: всі ми приречені на те, щоб їсти тричі на день до кінця життя. Так давайте їсти те, що поживно, смачно і приносить задоволення. Як на мене, дуже проста філософія».

 

Томас Келлер, американський шеф-кухар, ресторатор, автор кулінарних книг.

келлер томас

«Увага до деталей – це дуже важливо. Кілька дрібних помилок, кілька маленьких упущень зроблять страву невдалою. А крім цього – повторення, повторення і ще раз повторення! Тільки постійна практика, відточування майстерності принесуть бажаний результат».

«Коли ви визнаєте самі для себе, що не існує такого поняття, як ідеальна їжа, а є лише її ідея, вам стане зрозумілою справжня мета прагнення кухарів до досконалості – зробити людей щасливими».

 

Ален Дюкасс, французький кухар, власник мережі ресторанів.

ален дюкас

«Взагалі не існує маленьких чи великих ресторанів. Є хороші і погані».

«Овочі – це сучасна тенденція і дуже цікавий ряд продуктів. Але використовувати їх може тільки добре підготовлений кухар, який є однозначним прихильником цієї їжі. По-перше, погано приготовані овочі будуть абсолютно без смаку, а по-друге – у країнах з довгою зимою потрібно ще й добре попрацювати, щоб запропонувати гостю якісні овочеві страви в будь-який сезон».

 

Гордон Рамзі, британський шеф-кухар, популярний ведучий кулінарних телешоу.

гордон рамзі

«Щоб добре жити, треба добре їсти».

«Знати про їжу людина повинна не менше, ніж про математику або про свою рідну мову».

 

Огюст Ескоф’є, французький ресторатор, критик, популяризатор традиційної французької кухні.

огюст ексофє

«Суп повинен подаватися вогненно-гарячим і в дуже теплих тарілках. Це основне правило».

«Ні бажання якісно зробити роботу, ні навіть таланту недостатньо, якщо немає можливості придбати необхідні продукти. Навіть найвправніший кулінар не може щось зробити із нічого».

Максим Нікітін
Я не професійний кухар, але люблю проводити час на кухні. Я не є автором всіх текстів, але відповідаю за їх якість.
Усі публікації автора