Ідея для бізнесу: виробництво та доставка піци

Для створення бізнесу з виробництва та доставки піци вам знадобиться лише підготовлене приміщення, обладнання, водій з машиною і двоє кухарів.

Приміщення

Для організації виробництва піци потрібно приміщення площею не менше 30 м². Його розташування не має значення, головне, аби воно відповідало всім вимогам і нормам санепідемстанції. Бажано, звичайно, щоб локація було зручною для транспортного сполучення з будь-яким районом міста. Приміщення можна взяти в оренду або купити. Ціни різняться в залежності від міста та стану приміщення. Також доведеться потурбуватися про технічний план приміщення та сертифікацію продукції.

Обладнання

До основного комплекту обладнання входить: тістомісильник, піч, холодильник, морозильна камера, вентиляційне обладнання та шафа для розміщення коржів. Крім того, знадобляться столи для приготування тіста, шинкування продуктів та упаковування. Закуповувати сировину для приготування піци можна в гіпермаркетах чи на оптових базах.

Персонал

Для обслуговування виробництва при цілодобовому режимі роботи потрібні 4 кухарі (по 2 на зміну), 3 кур’єри і диспетчер. Велику увагу слід приділити добору кухарів, адже великою мірою саме від їхньої роботи залежить ваш успіх. Зупиніть свій вибір на людях з досвідом роботи чи освітою піцейоли.

Доставка

Добре продумайте механізм доставки вашої продукції. Важливо, щоб піца по дорозі не захолонула й їхала до клієнта не більше 25 хвилин (враховуючи час приготування). В залежності від інтенсивності руху на вулицях міста та наявності заторів визначте оптимальний транспорт для доставки. Це може бути: автомобіль, моторолер і навіть велосипед.

Упаковка

Не забувайте, що перед доставкою піцу запаковують. Щойноприготований продукт загортають у фольгу, аби зберегти температуру. Між фольгою і піцою треба покласти пергамент, щоб сир не прилип. Далі піцу упаковують в коробку з гофрованого картону. Комплект може доповнюватись серветками.

Реклама

Як правило, піцу замовляють телефоном і через інтернет. Основними майданчиками для розміщення реклами мають стати соціальні мережі та популярні інтернет-ЗМІ. Також можна розробити поліграфічну продукцію й розповсюджувати її на вулиці. Особливу увагу варто приділити постійним покупцям й намагатися розширити їхнє коло.

Цікаво? Сподобалось? Поділись з друзямиPin on Pinterest0Share on VKTweet about this on TwitterShare on Reddit0Share on Google+0Share on Facebook0Print this pageEmail this to someone